Na základě Vašeho souhlasu Vás mohou společnosti skupiny Philips kontaktovat s reklamními zprávami prostřednictvím e-mailu, SMS a jiných digitálních kanálů, jako jsou mobilní aplikace a sociální média. Abychom Vám mohli tyto zprávy přizpůsobit na míru a poskytnout Vám tu nejlepší, individuální zkušenost, analyzujeme a kombinujeme Vaše osobní údaje.
Tyto údaje mohou zahrnovat:Vámi poskytované údaje
Údaje, které s námi aktivně sdílíte: Vaše jméno, datum narození či věk, e-mailová adresa, adresa bydliště, země, pohlaví, telefonní číslo, profily na sociálních médiích.Údaje získané z Vašich interakcí se společností Philips
Údaje o Vašich interakcích a používání digitálních prostředků Philips, jako jsou sociální média, webové stránky, e-mail, aplikace a připojené výrobky. Tyto údaje mohou zahrnovat: IP adresu, soubory cookie, informace o zařízení, zprávy, na které kliknete, údaje o poloze a navštívené webové stránky.Společnost Philips Vám dává možnost svůj souhlas kdykoliv zrušit.

Více informací naleznete v Oznámení o ochraně osobních společnosti Philips a v Oznámení o souborech cookie společnosti Philips.

philips

Informace o produktu


 

Kontaktní údaje

 
Pořiďte si Philips Ambilight TV a získejte 2 měsíce oblíbené internetové televize Telly zdarma.

Podmínky akce


  • Zaregistrujte se na stránce www.tv-akce.cz nejpozději do 14 dnů od nákupu.
  • Nákup vybrané Philips TV je třeba doložit na účtence.
  • Při splnění podmínek akce Vám zašleme do 14 dnů od registrace na emailovou adresu uvedenou v rámci registrace unikátní kód.
  • Tento kód zadejte v aplikaci Telly, kterou si pro tento účel stáhněte. Po zadání unikátního kódu Vám bude zdarma zpřístupněn STŘEDNÍ balíček pro náročné diváky na dobu 2 měsíců.
  • Nákup musí být uskutečněn v období od 10. 12. 2021 do 13. 2. 2022 u vybraného prodejce.
  • Podrobné podmínky akce jsou uvedené v pravidlech uveřejněných na této stránce.